Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az apple ipod touch miben...

Az apple ipod touch miben különbözik az iphonetól?

Figyelt kérdés
Néztem neten és ugyan úgy néz ki, lehet rajta játszani,zenét hallgatni,stb, használtan már 15ezerért hozzá jut az ember, épp csak telefonálni nem lehet vele.. Kinek mi a véleménye?

2012. jún. 11. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ebben hasonlít, illetve különbözik, amit leírtál.
2012. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használtan 15k? Túl olcsó. Minimum 20-25k.


Amúgy mindenféle telefonfunkció hiányzik belőle, 256 mega RAM (512 helyett), gyengébb kamera, és nincs benne IPS kijelző, csak sima TN-LCD.

Ezek közül a legnagyobb hátrány az IPS kijelző, de cserébe sokkal olcsóbb.

Kisebb RAM meg nem hátrány, nem nagyon lassabb, kamera meg már az iPod-ban sem gáz.

2012. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
repedt képernyővel... de úgy vagyok vele hogy 3000 a csere :) bár nem éri meg szerintem, hasonló áron csúcsszuper telók vannak.csak érdekelt
2012. jún. 15. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!