Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3g internetbeállítás?

IPhone 3g internetbeállítás?

Figyelt kérdés
Sosem volt még ilyen telefonom, csak a kőkori mobilok. Mit kell beállítanom az új készüléken, hogy tudjam használni rajta a netet? Wifi van a házban, be is írtam, de nem fogadta el... Köszi!
2012. jún. 12. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell fogadnia. Jól írtad be?
2012. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól... Legalábbis nekem a wifi tulajdonosa azt mondta, hogy ez a neve...
2012. jún. 12. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Más beállítás nincs. Ha rendesen beírtad a jelszót, és elfogadta, akkor mennie kell.
2012. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De eleve nem fogadja el... a jelszóig sem jutok el, mert azt mondja, hogy nem találja ezt a wifit... :/
2012. jún. 12. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehetséges, hogy rossz benne a wifi. Nem tudom, de az biztos, hogy sok 3G-ben rossz a wifi.

Írj facebookon a szifonnak, hamar válaszolnak, és segítőkészek. Csak írd le, hogy pontosan mi a probléma, mit ír ki a telefonod.

2012. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy vettem, hogy elvileg erősnek írta a wifijét. Köszi a segítséget!
2012. jún. 12. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Erős a wifije, nem az a baj. Minden iPhonenak van egy "típushibája".

2G: pixelhiba.

3G: wifi bajok, letörik a töltőrésznél egy darab, vagy a hangosító gombok.

3GS: ilyen telefonom nem volt, nem tudok nyilatkozni.

4: antennagondok. Ezt azóta már javították, így véleményem szerint a legjobb az összes közül.

4S: akku gondok.


Ettől függetlenül az iPhone nagyszerű telefon, a kedvencem, de tény, hogy az összes közül, a leggyengébbet választottad sajnos.

2012. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!