Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Minire szeretném...

Daniel_La_Costa kérdése:

Galaxy Minire szeretném visszarakni a 2.2.1-es froyot egyéb beállítások végett. Hogyan? Több lent!

Figyelt kérdés

Próbálkozok visszatenni a 2.3.4 helyére a 2.2.1 froyo-t, mivel elég halk a zene és elméletileg a froyo-nál engedi a service mode-ban a hangerő növelést. Letöltöttem egy 2.2.1-et és az "Odin Multi Downloader (GT-S5570)" be is töltöttem mindent a megfelelő helyre, majd a hangerő le + középső + bekapcs gombbal indítottam a Download üzemmódot (vagy mi a neve) fel is ismerte a progi, majd rányomtam a Start-ra de semmi... megáll.

Download Start...

<0> Create File...

<1> StartThread Detected : 0

<2> StartThread Detected : 1

<3> StartThread Detected : 0

<4> StartThread Detected : 0

<5> StartThread Detected : 0

<6> StartThread Detected : 0

<7> StartThread Detected : 0

<8> StartThread Detected : 0

<2> setup connection...

<2> odin mode.. check plcatform verification.


Nem értem mi van, az OPS-től a CSC-ig be van töltve minden, azonban nem megy sehova.

Valaki, ha adna egy működő letöltést, vagy valamit, esetleg leírná mit csinálok rosszul azt megköszönném.

(esetleg magyar nyelvű packot tudna valaki adni az is jól jönne.)



2012. jún. 12. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ha a hangszórók hardver szempontjából ennyire képesek, akkor nem nagyon fogod ezt a problémát megoldani semmilyen szoftverfrissítéssel?
2012. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!