Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy y telefonon...

Samsung galaxy y telefonon miért nem tudok internetezni, ha egyszer fogja a wifi a netemet?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam a wifit, csatlakoztam, azt írja ki csatlakoztatva, de ha meg rámegyek az internetre, pl facebook vagy bármi, azt írja ki hogy ellenőrízze az internetkapcsolatot. De mégis miért? Mindent beállítottam, meg gyárilag be is volt, de ezzel a ***** mégsem tudok netezni. Már interneten kerestem hogy vajon mit nem kapcsoltam be, de minden úgy volt ahogy írják, facebookon is a bejelentkezésnél rámentem hogy legyen a mobilomon, erre a linket nem küldi el a telefonomra. Mi lehet a baj, mit csináljak?

2012. jún. 12. 17:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!