Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Live-osok ICS-el kapcsolatb...

SE Live-osok ICS-el kapcsolatban pár kérdés? (Lent)

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a rommal kapcsolatban.

Szóval a négy sarkos elrendezés megmarad?

Az ICS-el lehet, hogy pár játék nem volt kompatibilis 2.3.4-el de ezzel igen?

És gyorsabb mint volt?

A telefon tetején lévő led is működik zenehallgatás közben?

Egyéb észrevételek is érdekelnek!

Válaszokat előre is köszönöm. :)


2012. jún. 12. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezekre én is kiváncsi lennék, de mivel a LED a tetején hardveres, ezért az a kerneltől függ, nem az OP. verziójától.

OFF Amikor zenét hallgatsz, és bekapcsolod a LED-t, neked minden hangerőszintnél ugyanúgy megy? Mert nekem pl. ha minimumon, vagy maximumon van (illetve ahhoz közel) akkor csak folyamatosan világít, de nem villog. Neked müködik rendesen?

2012. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ugyanúgy van nekemis ahogy neked. :)
2012. jún. 12. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:

A négysarkos tuti megmarad.

Ami a GB-vel(2.3) kompatibilis volt az az ICS-el is az lesz!

A gyorsaság az majd kiderül ha frissited.

A villogó ledtől elkezdve minden benne lesz ami a GB-ben is most benne van

2012. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ArO válasza:

Hello!


Tegnap frissítettem be ICS-re a Live-omat. A tapasztalat keserédes.


Válaszok a kérdéseidre.

1. Igen, marad a négy sarkos elrendezés

2. Hogy kompatibilis-e, az függ a játéktól.

3. Nem mondanám, hogy gyorsabb.

4. Igen, működik a LED, a Walkman lejátszónál ugyanúgy. Hozzáteszem, én a PlyaerPro-t használom, mert elég szégyenteljes, hogy egy ilyen kis gagyi lejátszót tesznek egy állítólagos zene telefonba. De ez csak saját vélemény. :)


Egyéb észrevételek.

- Nemhogy gyorsabb lenne, nekem időnként még lassabb is, mint a GB volt. Apróbb hibái vannak.

- pl. szöveg szerkesztésénél a Küldés gomb, most már a képernyő felét elfoglalja, és így kisebb területen látod az éppen íródó szöveget.

- Megerősítéseknél fel lettek cserélve az OK és mégse gombok. Ehhez hozzá kell szokni.

- Az asztali időjárás alkalmazás widget nekem rendszeresen lefagy.

- Időnként borzalmasan lassan nyit meg dolgokat, máskor meg száguld sebesen. Pedig nem eszik semmi sem több memóriát vagy procit.

- Akadtak gondjaim játékoknál is. Példának okáért:

1. Spirit nevű játéknál most már nem érzékeli a szenzort, hogy elfordítottam a telefont vízszintesre.

2. Oscura nevű játékkal el sem tudok indulni, mert nem érzékeli a tapintásomat, hiába taperolom a képernyőt.



Önmagában szép és dizájnos lett a telefon, néhány beépített élő háttérrel bővítve, na meg persze az animált képernyőforgatás is tetszetős. De ez édeskevés. Ezenfelül nem vagyok vele megelégedve. Tele van hibákkal, bugokkal. Vagy valamit nagyon benéztek Sony-ék, vagy csak egyszerűen összecsapták az átírást, hogy 'Nesze, itt van nektek is az ICS'.


Én nagyon remélem, hogy mielőbb orvosolják ezeket a hibákat, és kiadnak egy normális, bug mentes verziót.


Hát - röviden - ez lenne a véleményem. Remélem tudtam segíteni. ;)

2012. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!