Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan telefonokat, amik külsőleg a nokia c3-hoz vagy a blackberry bold-hoz hasonlítanak?

Figyelt kérdés
Blackberry Bold telefonom van, de már eléggé elhasználódott az évek alatt. Hasonló külsejű telefont keresek, viszonylag olcsón a mostanában kapható telefonok közül. Nagyon nem vagyok jártas, hogy most miket lehet kapni, Nokia c3-at találtam, tudtok még ilyeneket?

2012. jún. 13. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Bold 9000-ed van, akkor ne a C3-at nézd, mert a kőkorszakba repülsz vissza.Főleg, ha minden előnyét kihasználtad a Boldnak.Javaslom nézd meg a Nokia E72-t.
2012. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem használtam ki a telefon adottságait, ezért is megyek inkább a külsőségekre :)
2012. jún. 13. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt E72-őm. Teljesen megvoltam vele elégedve. Munkához is mind rajta voltak a szükséges programok. Egyedül akkor csappant meg a jókedv, mikor beleraktam egy 16gb-os kártyát, ugyanis lényegesen belassult. A korához képest nagyon is okos, és rendkívül elegáns telefon. Ajánlani tudom.
2012. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!