Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Io kivétel játék telepítéskor,...

Io kivétel játék telepítéskor, mi ez?

Figyelt kérdés

Most vettem egy Samsung c3050et Tmobile-nál, és ezt a hibát írja ki, ha telepíteni akarok egy játékot.

A szolgáltató babrálta meg a telót?

(egy db játék nincs rajta, pedig gyárilag elvileg lenne 6, ebből 1 lenne teljes verzió)


Hogy tudnék rá játékot feltenni ingyen?


2009. júl. 4. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

az IO kivétel fájlműveletekkel kapcsolatos, tehát valamilyen telepítőfájl vagy telepítéshez szükséges komponens nem áll rendelkezésre, vagy az is lehet, hogy a telepítéshez szükséges segédfájlok helye rosszul van meghatározva. Azt, hogy a szolgáltató babrálta-e meg a telefont, nem tudom, ha több játéknál is jelentkezett a probléma, akkor valószínűleg a telefonnal van a baj. Ingyen nagyon sok honlapról tölthetsz le játékot, a getjar.com-ot ajánlom.


Egyébként nekem samsung e250-em van, 3 próbajátékot lehagytak róla, a 4 teljesből pedig 3 nagyon gagyi.

2009. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!