Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most ez hogy is van?

Most ez hogy is van?

Figyelt kérdés
A 0.facebookért elvileg levon a T-mobile 15 forintot.. ezt naponta teszi?? és ez az előfizetősöknél hogy van?? valaki segítsen, nagyon fontos lenne! :)

2012. jún. 14. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem von le. Csak ez az összeg a minimum, aminek a telefonodon lennie kell.
2012. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem von le semmit érte. Csak 15Ft-nak kell lennie ahhoz, hogy menjen a net. Az előfizetésnél meg értelem szerűen nincs ilyen probléma.
2012. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ma kaptam meg a telefonszámlámat és internethasználatért 1000 forintot rádobtak, holott a facebook elvileg ingyenes, és az internetem meg havonta fizetve van... nem értem hogy akkor most ez hogy működik, mert minden egyes időpontnál amikor elvileg neteztem 13 Ft-tól egészen 50 Ft-ig terjedő összegek vannak írva. :S
2012. jún. 14. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ott valami más is használja a netet.

Ezek a kisebb összeges levonások meg nem úgy hangzik mintha havidíjas netes csomagod lenne, hanem a netstart ami 13Ft/10kb-os áron van.

Hameg mégis van rendes netcsomagod (bár akkor nemértem miért a zero facebookot használod) is és mellé még a netstartot is számláznak akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérdezz rá, hogy mi is van.

2012. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert felszámol mindenféle hülyeséget ha m.facebookot használok.. köszönöm a segítséget!
2012. jún. 14. 13:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!