Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Xperia Neo-ról...

Sony Ericcson Xperia Neo-ról írnátok vélményeket?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkodom rajta, hogy milyen telefont vegyek, de 60000 forintos árkategóriában ezt találom a legjobbnak. Írnátok véleményeket, és hogy milyen telefon van még ilyen árkategóriában?

2012. jún. 14. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg még annyi, hogy olvastam fórumokon, hogy a WiFije nem jó a TP Link Routereknél. Igaz ez?
2012. jún. 14. 13:22
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nekem Xperia Neo V-m van, de ennek csak a kamerája rosszabb/kisebb felbontású. én szeretem ezt a telefont, bár most már kicsit gyengébbnek számít, mivel már 4magos telefonok is vannak. De viszont mostanában jön ki rá az ics, vagy már ki is jött. A Sony kezelőfelülete kicsit akad, de ezt le lehet cserélni.
2012. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a Wifis dolog?
2012. jún. 15. 06:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igaz, mármint a wifis dolog.

Nagyon jó telefon, megéri az árát, nem akadozik, viszonylag gyors, és szinte minden játékot elvisz.

Még ebben az árkategóriában van az xperia ray is, ami hardverben ugyan olyan, csak kisebb a kijelzője.

2012. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!