Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek garanciában...

Szerintetek garanciában megcsinálják, ha ez a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

9 hónapja vettem egy Huawei X3 típusú készüléket a Vodafone-nál, van rá 2 év garancia.


Kb 1-2 hete nem tudok vele normálisan telefonálni, a másik fél hallja, amit mondok, én viszont csak akkor hallom őt, ha várok cirka 20-30 mp-et (addig meg elmagyarázni neki a helyzetet :D), ennyi idő után általában már hallok én is, vagy még az egy megoldás, hogy kihangosítom és a hátsó hangszórón keresztül jön a hang, úgy teljesen jó.


De kihangosítva a buszon vagy az utcán csak nem telefonálhatok... :/


Egyébként nagyon vigyázok a telefonomra, lévén hogy nincs pénzem évente telefont venni. Talán egyszer esett le, de nem ekkor kezdődtek a bajok.


Továbbá ha beviszem megcsináltatni, a szolgáltatóhoz vigyem, abba a boltba, ahonnan megvettem a telefont?


2012. jún. 14. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
garancia papírral vidd be, egy nagyobb üzletbe (nagyobbakban helyben van szervíz), meg fogják csinálni.
2012. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!