Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus One milyen teló?

LG Optimus One milyen teló?

Figyelt kérdés
(Vélemény, tapasztalat.....)

2012. jún. 15. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyenge, elavult. Egyetlen előnye a kamerája volt a maga idejében. Ma már 15-nél többet nem ér.
2012. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neeeem, nagyon jó telefon!

Jó, nem mai, de ez volt az első androidos telefonom, ami nem akadt. (vagy legalábbis annyit.)

Kicsit talán már elavult, tényleg, de én még mindig megvenném! Megéri az árát.

2012. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ősrégi, százezer éves hardverrel. Alapfunkciókra jó, másra már nem nagyon. Mennyiért vennéd?
2012. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telenortól 30E-ért
2012. jún. 15. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyiért felejtős.
2012. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van. 25-ért már Y200-at kapsz.
2012. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is ez volt az első androidos telefonom, aztán fél év után elhagytam.. de nagyon meg voltam elégedve vele, igaz, a kicsit komplexebb játékok nem mennek\akadnak rajta. Mondjuk egy 600 Mhz-es procitól nem kell csodákat elvárni. De szerintem sem ezt vedd most, ebben az árban vannak sokkal jobbak is.

Én is most akarok új telefont venni, SE Xperia Mini lesz. Nem tudom, ott milyen árban van, de ha megteheted, ezt vedd. Ebben az árkategóriában mindent visz. :)

2012. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!