Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert merul le az aksim fel...

Miert merul le az aksim fel nap alatt a 6 honapos Samsung Galxy Y Pro B5510-es telcsimben?

Figyelt kérdés
Nem hasznalom agyon pedig.... Par hivas egy nap es 2-szer felmegyek facebook-ra egy nap kb. Azelott nem volt igy pedig tobbet hasznaltam. Kb 1 hete van hogy fel kell rakjam toltore a nap kozepen mert ures. Mi baj van a\ akkumulatorral?
2012. jún. 15. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Wifi/GPS/egyebek ki vannak kapcsolva?
2012. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
~Igen ki. Csak akkor kapcsolom be ha konkretan hasznalom a netet nehany percre, majd kikapcsolom ezeket a funkciokat. Mondom, kb egy hettel ezelottig nem volt semmifele baj az aksival pedig ugyan ugy hasznaltam a telefont mint most. Lehetseges az hogy egyszeruen ennyi volt az elettartalma az aksinak?? 6 Honap?? Van ilyen? es ha igen mit csinaljak?
2012. jún. 15. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rossz az aksi mindösége! Gyárban is csinálhatnak selejtet!

2 soka háttérben futo alkalmazás!

2012. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vvan még rá garancia akkor vidd vissza hogy nézzék meg !
2012. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja ugy latszik en fogtam ki a selejtet... Pedig nem olcso telefon es nagyon jo dolgokat olvastam rola mikor piacra dobtak tavaly novemberben... De ugy latszik csak idovel derulnek ki a gondok. Volt mas is vele. ! honapja volt meg es egyszeruen nem tudtam hivni vagy engem nem tudtak. Egyszeruen leblokkolt. Visszavittem es azt mondtak kapcsoljam ki minden nap 10 percre es mukodni fog. Ami igaz is, de nevetseges nem? A 'return' gomb az elejen betort pedig nem csinaltam vele semmit nem ejtettem le stb.. de mivel vekony muanyag, a hasznalattol egyszeruen betort a nyil hajlataban... Ezaltal mikor 'vissza'akarok menni sokszor azt hiszi a telefon hogy a netre akarok menni es megnyitna az explorer-t... Szoval ha valaki ezt a telcsit akarja megvenni mindenkeppen lebeszelnem rola. Ja es a fotok minosege nem jo. Ha kicsit is elmozdul valami a foto homalyos lesz. Csak ha abszolut mozdulatlan dolgokat fotozol kapsz tiszta kepet!! Tudtok ajanlani egy jo telefont amivel nincsenek ilyen problemak?
2012. jún. 15. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!