Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor: lejárt az egyenlegem...

Telenor: lejárt az egyenlegem és ezzel együtt a kártyám is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A telenortól kb 1 hete kaptam egy SMS-t (feltöltőkártyás vagyok) amiben azt írták, az egyenlegem felhasználhatósága 5 nap múlva lejár. Legyintettem, ez már sokszor történt. 2 napja délután pedig küldtek egy olyat, hogy aznap lejár az egyenlegem, töltsem fel éjfélig ha meg akarom tartani az előfizetésemet. Esélyem sem volt már aznap feltölteni, de nem is értettem, eddig ha lejárt az egyenleg akkor elment a pénz ami addig még rajta volt, és utána írta, hogy még mennyi idő van a kártya lejártáig (általában hónapok). Most aznap szóltak, hogy lejár az egyenleg és az előfizetés, azóta senki nem tud hívni, a kedves női hang azt mondja, hogy "az előfizető kérésére" a szám nem elérhető. Ha én próbálok bárkit hívni, akkor az egyenlegfeltöltő rendszert kapcsolja. Ha feltöltöm akkor újra elérhető lesz a számom vagy már késő bánat? Eddig sem voltam túl elégedett a telenorral, ha most a simet kidobhatom, biztosan szolgáltatót váltok. Előre is köszi!

2012. jún. 15. 16:58
 1/4 anonim válasza:
elment róla a pénzed dobhatod ki vagy ha meg akarod tartani akkor menj be a telenorhoz és aktiváltasd újra
2012. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemrég változott az ászf, sms-t is küldtek róla. Nem tudom pontosan mi volt benne, de csak jobban járhatsz, ha átmész a T-hez.
2012. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az SMS-ben két hónapja egyébként ezt írták:


"2012.05.07.-től a lejárt érvényességű kártyás előfizetések kezelése módosul: az egyenleg a lejárat után elvész, az előfizetői hívószámot 30 napig tartjuk."


Ebből arra következtettem volna, hogy attól még, hogy lejár, visszaadják a számomat egy feltöltéssel (bár az SMS szerint el sem veszik, csak 30 nap után, nekem pedig június 13-án járt le az egyenleg).

2012. jún. 15. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, akkor július 13-ig még feltöltheted.
2012. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!