Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miután videót raktam az...

Miután videót raktam az iphonomra, az appokat nem nyitja meg a telefonom. Mitől van ez? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Még ha le is töröltem a videót akkor sem nyitotta meg az appokat. Ezt már egyszer eljátszotta, akkor újraraktam, de most inkább megoldást szeretnék. Nincs feltörve, iphone 4 5.1.1-es.

2012. jún. 15. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen anomália lehet, en az itunes-ra gondolok. Tedd a gépre és utana valaszd le.
2012. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már próbáltam, nem működött. viszont jött frissítés egy apphoz, frissítettem és visszaállt minden normálisan. de ha az itunes-szal van a probléma, egy újratelepítés, vagy az új verzió letöltése segítene?
2012. jún. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!