Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Samsung...

Melyiket vegyem? Samsung Galaxy Mini-t vagy Ace-t? A mini gyengébb, úgyhallottam, de az Ace-ról pedig olyanokat, hogy lefagy? Ez igaz? és melyiket vegyem. Az árról most ne beszéljetek

Figyelt kérdés
közbe neteznék, és játszanák pár játékot pl angry birds
2012. jún. 16. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jól hallottad, igazak, sőt, ezeken még az angry birds kaliberű játékok sem fognak smooth-ul, simán futni,akadni fognak azok is.Emellett baromira túlárazottak.


Az Ace olyan 50 körül van még elvileg, vagy 55, ennyiért a legjobbak, amit ki tudsz hozni ennyi pénzből:


SE Xperia Ray, Alcatel OT-995, SE Xperia mini/mini pro, SE Live with walkman, sőt még a Huawei y200-at is ide sorolnám, mert még az is jobb, mint a galaxy mini.

2012. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a kettő közül melyik? mini vs ace?
2012. jún. 16. 13:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem mini van nem akad az angry birds, nem fagy le, még egyszer mondom, nem, fagy le.


Szerintem mini, mert lehet hogy gyengébb mint az ace, viszon kisebb a képernyőfelbontása, ezért gyorsabb.

2012. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi...esetleg még vélemények?
2012. jún. 16. 13:48
 5/11 anonim ***** válasza:
ha 20ezerért lennének, vagy az alatt(tudom, ne beszéljünk az árról), akkor esetleg az ace...valóban akad az angry birds rajta, esetleg akkor nem, ha semmi más nincs a telefonon, és semmi nem fut a háttérben, ezen felül ha nem a gyári rom van rajta, hanem valami jobbra optimalizált főzött. amit meg az előttemszóló ír, nem tudom mire akar kilyukadni..vegyük figyelembe, hogy attól, hogy a kijelzőfelbontás még kisebb(ami amúgy az ace-nél is kritikán aluli..), a procija is csak 600 Mhz(a mininek..)
2012. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kisebb a felbontás? Ugyanúgy 320x480 mindkettőnek.Max a kijelző méret más, ami nem ugyanaz.


Mellesleg mindkét telóban ugyanaz a SoC van; egy qualcomm msm7227, ami alapjáraton 600 MHz(Ace esetén gyárban 800-ra húzva), egy Adreno 200-as GPU-val.ROM/RAM ugyanannyi.Full ugyanaz a két teló hardveresen, ugyanolyan optimalizálatlan mindkettőn a Touchwiz, és ugyanaz az optimalizálatlan ROM.Jóformán csak méretbeli különbségek vannak.Főzött Rommal esetleg az Ace, bár ott pocsék az alacsony ppi miatt a megjelenített kép, vagy rootolva, főzött rommal, ugyancsak 800-ra húzva a processzort, akkor egy mini.Bár ez sem fogja megváltani a világot, mert mint már mondtam, sokkal jobbak is vannak az árukhoz képest.


De ha annyira szűk látókörű vagy, hogy csak ebben a kettőben gondolkodsz, akkor tökmindegy melyiket veszed.Ugyanaz a szoft, a TW Launcher, a hardver, csak az egyik nagyobb méretű és drágább.

2012. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem minim van. Akad rajta az Angry Birds, kijelző egy rakás f*s. Nagyon gyenge.

Az Ace talán még a mininél is nagyobb hulladék, mert kb annyiban több a mininél, hogy 5 mpixeles a kamerája, és van benne ledes villanó, és nagyobb maga a telefon. Ennek ellenére sokkal drágább, ára alapján középkategóriásnak telefon, közben egy hulladék.


Vedd meg az Ace-t, miközben abból a pénzből 1000x jobbat vehetnél, sok szerencsét hozzá!

2012. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91621: 320*240 a mininek az acenak pedig 320*480
2012. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na bumm.Az ace felbontása is a béka segge alatt van a maga 167 ppi-jével, akkor nyilván a mini 127-tel még siralmasabban fakít.


Szvsz, semmi az ég egy adta világon nem szól a két teló mellett, amiért megérhetné az árát.Az Ace és a mini a Blade-el van egy szinten hardveresen, mégis a mini másfélszer, az Ace kétszer annyiba kerül.Aki marha, az vegye meg.Aki még marhább, az meg elmegy a media marktba egy új függetlenért, amit még a media is túláraz, és 90%, hogy selejtes lesz...


Azt nem értem, hogy miért nincs az embernek egy marék sütnivalója sem, és miért ruház be egy eleve túlárazott és rossz telóra?!

2012. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen galaxy ace!!
2012. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!