Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma? Több lent

Mi lehet a probléma? Több lent

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace telefonom van, egy filmet szerettem volna rátenni. Rá is raktam, nem tudta lejátszani. Megnéztem neten, avi formátumot nem ismer fel. Oké, átkonvertáltam MP4 formátumba (amit tudnia kéne), viszont így sem megy. Mi lehet a baj?
2012. jún. 16. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyári lejátszó.


Szedd le az MX Playert a playről, vagy töltsd le a pro változatát valahonnan, az kezeli a .avit is.Meg a feliratokat.

2012. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz, megpróbálom
2012. jún. 16. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell próbálni, menni fog elsőre is.
2012. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, mostmár megy, és nem kellett a pro az avi-hoz sem :)
2012. jún. 16. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
A Lite változat is kezeli, nem feltétlen így akartam írni, elég félreérthető volt, de a lényeg, hogy a Lite változat is viszi.A pro-ban csak több a beállítási lehetőség.Egyébként nincs mit. (:
2012. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!