Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a program telefonra...

Melyik az a program telefonra amivel lehet "msn" ezni?

Figyelt kérdés
Sok embernek láttam a telefonján pl. iPhone vagy androidos telefonon, hogy ilyen kis zöld beszélgetőbuborékba beszélgetnek telón ingyen! azt Nokia c5-03ra lehet rakni ?
2012. jún. 16. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A zöld beszélgetőbuborék iPhone-on van, és ingyen beszélgetnek vele, mert Amerikában ingyen van az SMS :P Amúgy keress MSN Messengert rá, nem biztos, hogy van. Ha nincs rá, akkor valami webes MSN-t tudsz használni.
2012. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] ez a program:D és ez nem csak iphonen van mert láttam már más telón :D
2012. jún. 16. 18:59
 3/5 A kérdező kommentje:
ennek mi a neve?:D
2012. jún. 16. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sms nem msn.
2012. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uh, magyarul van, miközben ott virít, hogy AT&T? Nem igazán jön össze, meg kéne inkább tanulni angolul. Na, de ez most mindegy, mint mondtam, ez SMS, és Amerikában ingyen van.
2012. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!