Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet Samsung...

Android100 kérdése:

Miért nem lehet Samsung Galaxy Ace-t frissíteni Kies szoftverrel?

Figyelt kérdés
Frissíteni akartam a telefont ,de eszt az írja ki a KIES: Az eszköz nem támogatja a Kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissítést.

2012. jún. 17. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A kies csak független telefont tud frissíteni! Gondolom a tiéd függős ezért a beállítások-->telefon névjegye-->szoftverfrissítés menüpont segíthet. Ha T-Mobile-os vagy és 2.3.3 van rajta akkor szíbtad mert az még nem adott ki rá frissítést!
2012. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,már egy hete ezen agyalok és végre megmondták mi a baja köszönöm. Amúgy a telefon kártyafüggetlen ,csak t-mobilos SIM-kártyával használom.
2012. jún. 18. 16:33
 3/9 A kérdező kommentje:
És az tudna segíteni ezen a problémán ha kicserélem a SIM-et mondjuk egy telenor-osra?
2012. jún. 18. 17:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy működne!
2012. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát a SIM-kártyás cserélgetés nem jött be !
2012. júl. 13. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Mostmár kijött a t-mobile frissítés! Amúgy ha kártyafüggetlen akkor már tudnod kellene frissíteni kiesről és a másik megoldással is!
2012. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudom frissíteni! Nem támogatja a kies-en történő frisitést -eszt irja ki! Kártyfüggetlen a telefon ,és senki nem tudja hogy miért nem lehet frisiteni!
2012. júl. 16. 09:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne kiessel próbáld! A szoftverfrissítés menüpontból!
2012. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ricsi102 válasza:

nekem galaxy s2-m van.

De nekem ki van rootolva,és ezért nem engedi.

esetleg van olyan a meüdben hogy Superuser?

mert ha van akkor csak szervizben tudják frissíteni.

Te is tudod de nem ajánlom.

2013. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!