Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc Radar vs Nokia Lumia 710?

Htc Radar vs Nokia Lumia 710?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy WP-s teló vételében. Megéri? Lumia 710 helyett egy 800as megéri a plusz pénzt?Vagy esetleg Nokia n9?

2012. jún. 17. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nokia ad ingyé navigációt, és egyéb előnyösebb szolgáltatást, vagy appot.

Ha van rá kereted és egy igazán egyedi telefont akarsz, akkor Lumia 800, de a 710-es tudását örökölte teljes mértékben.

Htc pedig nem aratott akkora sikert wp7 területén mint a finnek cége.

Én azt mondom, hogy wp7-ben a 710-es Lumia a legjobb ár érték szempontból.

2012. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 blex ***** válasza:

ha minden igaz, a 800-nak kétszer akkora a háttértára, kicsit jobb a kijelzője, 5 helyett 8 mp a kamera és egy kicsit jobb az akksija (meg szebb) egyébként ugyan az, mint a 710.


én a radar helyett a 710-et venném. van benne plusz 0,4 ghz és a nokiának több saját programja van, mint az htc-nek. cserébe viszont nincs előlapi kamera és egy picit gyengébb az akksi.


az n9-en ugye meego van, (5 percet nyomkodtam egyszer egy boltban) ami egy kényelmesen használható rendszer, viszont tekintve, hogy az n9 az egyetlen ilyen telefon a világon (és valószeg nem is lesz több) nem hiszem, hogy a fejlesztők túlzottan csipkednék magukat, hogy appokat készítsenek rá, tehát mindig le lesz maradva..

2012. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Nokia fejlesztői valóban nem nagyon törik magukat N9 terén, viszont rajongói tábora annál inkább! Egyre több hasznos mod jön rá, és gőzerővel dolgoznak Androidos alkalmazások portolásán. Tudtommal már tesztelési fázisban van az ügy, úgyhogy így vagy úgy, de életben tartják a rendszert!


A Nokia élete legnagyobb baklövését tette azzal, hogy elnyomta azokkal a fos Lumiákkal a MeeGot!

2012. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:) Mentek a zöld kezek:)

Utolsó: Nekem is nagyon bejön a MeeGo rendszer, és a wp helyett jobb lett volna ezt fejleszteni a nokiának de hát ez ellen nem tehetünk semmit sem:(

2012. jún. 19. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
jók a lumiák, én is 710-et veszek nemsoká. lumia 900 nem érdekel? most jött ki :D
2012. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem érdekel, tudom hogy most jött ki.. Jártas vagyok teló körökben, csak dönteni nem tudok.:D .. álom lenne a lumia 900, csak nincs rá pénzem://
2012. jún. 19. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
értem, akkor lumia 800-at végy(:
2012. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössz a választ, zöld kéz ment:)
2012. jún. 19. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!