Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rootoljam ZTE arizonám?

Hogyan rootoljam ZTE arizonám?

Figyelt kérdés
Van egy ZTE arizona nevű készülékem és az lenne a kérdésem hogy hogyan Rootoljam hogy telefonra töltsek le egy bizonyos programot vagy a gépemre és onnan futtassam? próbáltam egy olyan programot (telefonra kellett felteeni) és az nem sikerült valaki tudna nekem segíteni? megköszönném

2012. jún. 17. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az unlock root programat!de előtte állits be az usb hibakeresést!
2012. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha használtad már a programot segíteniél egy kicsit? mert a programot letöltöttem rádugtam a telefonom és a hibakeresést is beállítottam csak itt le akadtam ott van nagy betűkkel h Root de megnyit egy ablakot és sztem valami hiba van tudnál segíteni?
2012. jún. 18. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Miután rádugtad a telefont egy kicsit tölt, és kiad egy gombot nem tudom pontosan hogy mit de a mondat eleje sony ericsson w19i arra katincs rá. Utána megkérdezni hogy instaláljon egy program aminek szintén nem emlékszem a címére, azt nem muszáj felinstalálni. utána kijön még egy ablak ahol megkérdezni hogy újra indítsa e a telefont ot nyomsz egy igen a telefon újra indul.És kész is a root. Sok szerencsét!
2012. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam! nálad az első ablaknál zte-t fog kiírni!
2012. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2012. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy elindítottam az UnlockRoot programot...Rádugtam a telefonom és nem nagyon csinál semmit
2012. jún. 19. 20:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Rányomok a ROOT gombra..mivel semmit nem csinál....És ezt írja ki : Not find online device please enable USB debugging pedig a hiba keresés be van kapcsolva
2012. jún. 19. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor próbáld ki úgy hogy ki van kapcsolva az usb hibakeresés!
2012. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ugyan azt írja.....nem értem
2012. jún. 20. 19:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült..le kellett tölteni a ZTE drivert és úgy már jó volt :DD köszi a segítséget
2012. jún. 21. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!