Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért látnak a bejelentkezve...

Miért látnak a bejelentkezve az ismerőseim a facebookon, amikor kijelentkeztem?

Figyelt kérdés
Pár napja letöltöttem a mobilomra a Facebook Messenger és a Facebook Androidra alkalmazást és azóta az ismerőseim folyamatosan bejelentkezve látnak, annak ellenére, hogy a telefonom nincs mindig internet közelben, mert csak a wifit használom netezésre. Már kijelentkeztem és az alkalmazásokat is letöröltem a telómról, de még mindig bejelentkezve látnak... Mi lehet a probléma? Van erre valami megoldás? Esetleg járt már valaki így? Előre is köszi a válaszokat :)

2012. jún. 17. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is használom a Facebookos android alkalmazást. Ha kilépek az appból folyamatosan egy mobil ikonnal jelez engem a rendes oldal chat ablakán. Ha megnyitom az alkkalmazást akkor már rendesen elérhetőként jelöl a zöld pöttyel. De többször is jelezték már nekem, hogy egész nap fent voltam teljesen elérhetőként. Le is ellenőriztem a dolgot és a kögetkezőt tapasztaltam: Ha beléptem az apkalmazásba azonnal elérhetővé válam.
2012. jún. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Es amikor kiléptem nem változott meg az állapotom a mobilon elérhetőve (amit a mobiljellel jelöl a facebook chat ablakban). Megnyitootam, hogy üzenetet küldjek magamnak és szöveg elküldése után jelezte a facebook, hogy nem vagyok elérhető, az üzenet levél formájában lesz közölbe.
2012. jún. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az oké, de engem rendesen /zöld pöttyösen/ látnak...
2012. jún. 18. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!