Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Interneten vásároltam mobiltel...

Interneten vásároltam mobiltelefont. Ugye meg fogom kapni?

Figyelt kérdés
Nem valami kétes oldalon vásároltam, hanem a T-Mobile webshopjában. Készülék, új előfizetés, hozzá SIM, ahogy kell. E-mailben jött a válasz, hogy sikerült, a rendelés azonosítójával nyomon is követhetem. Még nem hagyták jóvá, azt írták, előbb telefonon egyeztetnek, hogy megfelelek-e a feltételeknek. Nem aggódtam, gondoltam, ez a szokásos rutineljárás, de egy barátom mondta, hogy a Telenornál csak az vehet új előfizetést, akinek van jövedelme és be tud mutatni saját névre szóló közüzemi számlát. Elolvastam az Általános Szerződési Feltételeket, ilyesmit nem találtam, de erősen ráparáztam, mert nem dolgozom még, hivatalosan a szüleimmel lakom. Ezt is ők fizetnék egyelőre, csak szerettük volna, ha már az én nevemen lenne. Tudom, bemehettünk volna egy T-Pontba is, de részletre csak a webshopban lehet vásárolni, és most betojtam, hogy ha hívnak egyeztetni, azt mondják, nem hozza ki nekem a futár a telót. Van esetleg valakinek konkrét, megbízható tapasztalata erről? Köszi előre is.
2012. jún. 18. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:

T-mobilnál semmi nem kell telefonvásárláshoz.

Meg fogod kapni.

2012. jún. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huhú, ez gyors volt, nagyon köszönöm! Szuper akkor. :-)
2012. jún. 18. 01:19
 3/4 anonim válasza:
Ha megrendelted akkor ki fogják hozni. Viszont nem fognak felhívni, hanem csak simán kiviszik a címedre.
2012. jún. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, rendben, köszi! :-)

És azt esetleg még nem tudjátok, hogy az általuk megjelölt várható szállítási naphoz mennyire tartják magukat? Úgy értem, kihozzák-e aznap, vagy tovább kell várni, esetleg csoda folytán hamarabb is csengethetnek? Mert akkor megpróbálom úgy szervezni a dolgaimat, hogy kért napszakban mindennap itthon legyek, meg akkor, mert 22-ét írtak ők, odafigyelnék a jövőhétre is, ha hajlamosak késni. :-)

2012. jún. 18. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!