Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 2 - Mi a...

Samsung Galaxy Ace 2 - Mi a véleményetek / tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Milyen telefon, megéri ilyet venni most? (Teszteket már olvastam, de én nem vagyok otthon ebben.) Hozzáértők véleményét szeretném olvasni, és ha lehet, akkor objektíven írjatok, ne személyes dolgokat (csak személyes tapasztalatokat). Aki esetleg azt mondja, nem jó telefon, az tudna esetleg helyette nagyjából egyenértékű "riválist" mondani javaslatként? Köszönöm.
2012. jún. 18. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Áhh nem éri meg.

Samsung telefont soha ne vegyél.

ROSSZ.

Olcsóbban kijösz egy HTC Desire S-el vagy egy T-Mobile-os Xperia arc S-el ami, igaz nem 2magosak, de szétalázzák a Samsungot.

Igazából az a kérdés hogy mennyit költenél a telefonra?

2012. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is Samsung legyen az utolsó. S2 alatt nem éri me
2012. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
60-80 ezer körül a max. Nem kell, hogy a jelenlegi piac legjobb, legkorszerűbb telefonja legyen, de ilyesmi árkategóriában a lehető legjobb.
2012. jún. 20. 12:45
 4/12 A kérdező kommentje:
És Samsungot miért ne?
2012. jún. 20. 12:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek rendesen optimalizálva, fagy, újra indul, egy idő után belassul, mint a szemét, semmi kiemelkedő teljesítménye nincsen egyik kategóriában se...kivétel ez alól az Omnia 7 és az s3.
2012. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor aki vágja ezt a témát, tud ajánlani efféle árkategóriában más, fasza telefont? (Első hozzászólónak köszönöm, de még jöhetnek, ha vannak.)
2012. jún. 20. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:
arc-s el jól jársz, de ha kissebb kell, akkor ott az xperia ray. Ha HTC kellakkor pedig one V. Ezek a lehető legjobb telefonok android terén. Ha tetszik a Windows Phone, akkor Nokia Lumia 710.
2012. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A HTC One V-t én is néztem. Erről van több, személyes tapasztalatod?


Mobilaréna teszten ezt olvastam:


"Ha nem fut semmi a háttérben, akkor nagyjából 150 megabájtnyi memória marad szabadon, a többit felzabálja a 4.0-s Android és a Sense."


"Az alapfunkciók tekintetében maximálisan helytáll a One V, de vannak olyan helyzetek, amikor láthatóan küzd a hardver a feladatokkal, ilyen például egy komplexebb weboldalon való görgetés, vagy a galéria fotóiban való tempós haladás esete."

2012. jún. 20. 16:04
 9/12 anonim válasza:

Fontos!!!!!

nekem os ilyen témában kellenének dolgok és van pár kérdésem:

htc-ből melyik telefonoknormális méretűek,norm.árban vannak (max 100 ezer)és 5/8 megapixeles kamera ne legyenrosszminőségű a kijelzője(ne legyen pixeles ...)

és androidos vagy windows-os éri meg jobban?? nekem azt mondták h a windows-os telefonok most kaptak fel és több tucc van androidra...

tehát vélemények?

ja ha lehet akk 2/több ,magos legyen... :)

2012. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Xperia U, Sola.

Ezek tuti jo telefonok ebben az arban.

2012. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!