Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Omnia I900-as...

Barna Róbert kérdése:

Van egy Samsung Omnia I900-as pdam! Azt a panelt amin a kamera bekapcsoló gomb és a hangszóró is van egy szalagkábel köti össze a főpanellel! Ha csatlakoztatom a szalagkábelt nem tudom bekapcsolni! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
ha kihúzom a kábelt bekapcsol de a fent emlitett dolgok nm müködnek! A probléma egyikpercről a másikra jött elö ete még ment reggel már nm kapcsolt be a telefon! Ha tud valaki kérlek segítsen! Köszi előre is !!!! Mi lehet a gond?

2012. jún. 18. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából a kettő együtt kompletten a "fő" panel, ami az alaplap, csak helytakarékossági és elhelyezési szempont miatt egy flex kábel köti össze a két felet.

Ha tudod, akkor cseréltesd a flex kábelt, vagy komplett alaplap csere lesz a vége.

2012. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam csak az a gáz hogy 9 és 17 ezer egy olyan kábel ahogy én néztem!
2012. jún. 18. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!