Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő akkor, ha bevittem...

Mi a teendő akkor, ha bevittem a Samsung szervizbe a Samsung Galaxy S2-m, azt mondták h kicserélték a kameráját, de ugyanazok a karcolások vannak rajta, mint a csere előtt?

Figyelt kérdés
Szóval az a volt a probléma a képekkel,amit a Galaxyval késztettem,h mindnek rózsaszín volt a közepe,de ez csak a közeli, fehér dolgokon látszódott(pl. fal,füzetlapok).Azt mondták h kicserélik a kameráját.Ma mehettünk vissza érte,de szerintem nem cserélték ki,mivel ugyanúgy van megkarcolva,mint a beadása előtt(gondolom tisztának,karcmentesnek kéne lennie egy új kamerának).Itthon utánanéztem a rózsaszín foltnak,amit látok,és sokan írták h nekik is ugyanez a probléma áll fenn,valszeg hardveres probléma,amit kamera cserével nem lehet megoldani.Akkor kérdem én:ha tudta ezt az ott dolgozó,aki elvette tőlünk a telefont,és azt is mondta h EZ TÍPUSHIBA(tehát tudhatott vmit,h sokaknál fenn áll a gond),akkor minek mondta h a kameracsere megoldja?És mivel ugye a kamera nem is lett kicserélve,és tudott mindarról h nem lehet orvosolni ezen a módon a problémát,így a pénz az övé lett(a kamera amit megrendelt,de nem rakta bele a telóba). Ilyenkor mit lehet tenni? Anyukám szerint vissza kéne vinnünk,de hiába cserélik ki a kameráját,nem fog eltűnni a rózsaszín folt,szóval most tanácstalan vagyok,és dühös h mégcsak ki sem cserélte a kamerát.Vkivel előfordult már ez a rózsaszínes kamera dolog?Megtudta vki oldani a gondot? sorry h hosszú lett:/ 17/L

2012. jún. 18. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A kamerát, meg a karcot Te nem is láthatod, az maga benn van az alaplapon.

Amit Te látsz, az csak egy védő"üveg", amin bejut a kamerába a fény, azt miért cserélték volna, az nem a kamera. Na azon az üvegen lehet a karc.

2012. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja értem már! ezt nem tudtam,köszönöm a választ!
2012. jún. 18. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is SGS2-m van, és szintúgy ugyanezzel a problémával küszködök, bár én nem szeretem a szervizt. Lehet h neked kicserélték, de én amikor megvettem még aznap tönkrement a kijelzője, mert pont vmi selejtes darab volt. Elvileg ha a vásárlás után 3 napon belül visszavisszük, akk adnak egy vadiújat. Na ez úgy történt, h csak megbütykölték, de újat nem adtak, aztán meg azt mondták h új, pedig tuti nem...nemtom mit lehet vele csinálni:/ mondjuk nekem a folt elég kicsi, meg nem nagyon észrevehető
2012. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:( nekem sajnos eléggé látszik,olyan, mint a Youtube videókon pl.: http://www.youtube.com/watch?v=QznuN_ZUh-A
2012. jún. 18. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
:( nekem egyébként nem ilyen, inkább szürkés a folt, és kisebb...
2012. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ki lehet cseréltetni a kamera előtti üveget is ?
2014. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!