Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3-01 készülékem vízbe...

Takács62 kérdése:

Nokia C3-01 készülékem vízbe ejtettem kb 40 mpig volt víz alatt. Kivettem az aksit, szétszedtem, napon kiszárítottam be kapcsoltam képernyő fehéren világít majd 3mp mulva kikapcsol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 21:24
 1/2 csez ***** válasza:

Sűrűn vesd a kereszteket a telefonra.

De félretéve a tréfát, a víz nagyon nem tesz jót a műszaki cikkeknek. Ilyenkor a folyadék zárlatot okoz, és a rosszabb esetben ez a zárlat a főpanelon keletkezik. Ilyenkor olcsóbb új készüléket venni. :-(

2012. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az még nem száradt ki rendesen...


És ne a tűző napon szárítsd a polikarbonát meg etitél és hasonló lágyműanyagokból készült cuccot jóember!


Különben még a folyadék is megkavarodik a kijelzőben, vagy az egész kijelző megolvad.



Csavard bele frissen, nejlonból felbontott száraz kéztörlőbe vagy bármi más hipernedvszívivó papírba, rakd bele az egészet egy befőttesüvegbe és zárd le légmentesen!!


Majd egy hét múlva vedd elő!

2012. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!