Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay-ről megéri telefont...

Ebay-ről megéri telefont rendelni?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy valószínűleg angol lesz, van valami, amit érdemes megfontolni? (Postaköltség, ilyesmik.)
2012. jún. 18. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.

Ha drága telefont veszel már vámot is kell fizetni (50k körüli összegnél már simán van vám), posta is lenne pár ezer, és akkor már drágább is, mintha itthon megvennéd.

2012. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2012. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg. Életem legjobb használt mobiltelefonját az ebayről rendeltem. A lényeg hogy jó üzletet találj. Külföldön sok olyan készüléket hajítanak ki amit mi aranyárban mérünk még itthon.


Amivel érdemes óvatosan kufárkodni azok az új modellek és az iPhone. Azokra előszeretettel állnak rá a csalók.

2012. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használtan más kérdés, bár szerintem itthon is jobb a használt cucc.
2012. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!