Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Problémám támadt a w100i...

Izakal84 kérdése:

Problémám támadt a w100i telelfonom és egy headset alkalmazásánál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! A problémám az hogy a már meglévő SE w100i mobiltelefonomhoz vettem egy headsetet [link] ami ugyan nem SE gyártmány de a gyártó honlapja szerint kompatibilis a w100i modellel. DE, a hívásokat leszámítva úgy torzít, mintha víz alatt hallgatnám, ez csak akkor szűnik meg ha benyomom a gombot a mikrofon résznél. Előtte vettem egy üzletből egy olcsóbb hs-et, ami ugyanezt produkálta, azt visszacseréltettem. Utólag kipróbáltam egy ismerősöm SE gyártmányú HS-vel, azzal meg tökéletes volt. A kérdésem: Mit tegyek? A telefonnal van a baj, vagy a sony nem túl etikus üzletpolitikájának vagyok elszenvedője, esetleg kompatibilitási problémák?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jún. 18. 23:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Micsoda tolongás...
2012. júl. 2. 00:24
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Hasonló problémám van mint neked, így keveredtem a kérdésedhez. Bár gondolom, amit írok neked már nem aktuális, de azért leírom, meg aztán válasznak sem minősül igazán. Nekem a Sonys fülhallgatóm nem működött rendesen. A zene tökéletesen szólt rajta, de ha telefonáltam, akkor folyamatosan gerjedt. Így kaptam egy nokiásat, amivel meg telefonálni lehet tökéletesen, de a zene tényleg úgy szól mintha víz alatt lenne. Egy alcateles fülhallgatót is kaptam, amivel azonban minden működik. Szerintem valóban kompatibilitási probléma lehet, de valószínűleg nem azért, mert csak sonys fülhallgató jó a telefonunkhoz.

2013. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!