Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefon érné meg...

Melyik okostelefon érné meg jobban? (lent több infó)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

ezek közül nem tudok választani

mindegyikben más tetszik

iphone elegáns nehézkes ami előny apple ios

sgs3 tetszik az egész mobil sok hasznos dolog van nagy kijező 4mag

htc tetszik a külseje

ti melyiket vennétek

és ha valamelyik van valakinek leírná a tapasztalatát előre is köszönöm :)



2012. jún. 18. 23:19
 1/10 bp1985 ***** válasza:
One x
2012. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
One X. iPhone drágább, csak mert Apple, SIII ennyi pénzéer tudhatna többet és készülhetett volna valami jobb anyagból (és nem sima műagyagból).
2012. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 YourDestiny ***** válasza:
És harmadszor is One X!
2012. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 4s van, ha ez segít, de pl a s3-ban vannak nagyon klassz funkciók amik hasznosak lehetnek, és hála a 4 magnak, egy ideig nem fog elavulni.


Viszont a One X is gyönyörű, az egyszer biztos.

2012. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
one x hamar merül, szóval s3
2012. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
iPhone 4S! Nekem az van, és nagyon jó! Volt már Samsungom, próbáltam már S3-at de valahogy az jött le hogy egy könnyü nagy-kijelzőjű, DE buta telefon bámul rám nagy tátott szájjal! Az iPhone 4S érdekesen olcsóbb mint az S3! Én 125-ért vettem újonnan, többa memória mint az S3nak szebb, és olyan kompakt, stílusos telefon! Naon jó kamerával, rengeteg alkalmazással, hangvezérléssel és gyorsasággal! Nekem már a Samsung Galaxy S2 is túl nagy volt, de aztán még úgy valahogy elment, de ez... az S3 mondom valahogy olyan hülyén bámul rám androiddal, ami néha szintén furcsa... iOS szerintem jobb!
2012. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4. válaszoló te sztán tudsz! Szegény kérdező el akarja dönteni mit vegyen, erre leirod hogy iphone-od van de jó az S3 is de a One x is szép... Grat :D am iPhone
2012. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

SGS3 nagyobb akku miatt


ui: Az sgs3-ra (alias Androidra) azt mondani, hogy buta... hát... akkor az iOS-ről inkább nem nyilatkoznék..

2012. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8.

(szerintem)abban az értelemben buta, hogy az iOS sokkal egyszerübb, és mégis kb ugyanannyit tud(vagy többet). valószínüleg így értette az a vláaszoló..

szerintem iPhone 4S.!!

2012. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes itt a sok Iphone buz'i meg csakis' Apple' sz@r köcsö'g... Gondolkozz... Iphone 4 lassan 2 éves lesz SGSIII 2 hete jött ki. Iphone 4 megjelenéskor több mint 300e forint volt az SGS 195 teljes felszereltséggel. HTC One X egy extrapicivel hardverileg az SGS mögött van mert az SGS nek jobb a kamerája és az akksija is nagyobb. De összehasonlító teszt alapján ugyan olyan használat mellett az SGS 54% ig merült míg a HTC 34% így a teszt végeredménye elenyésző különbségekkel ért véget ugyanis 80% alatt minden androidos mobil gyorsabban merül mint addig. A végszó pedig ennyi volt: "Egyik készülék sem bírna ki még egy napot ilyen használat mellett ezért érdemes éjszakára töltőre tenni".. Miről beszélünk ezek után? Iphone egy túlárazott alacsony teljesítményű mobil a 2 riválissal szemben. Ha az ár/érték arányokat nézzük a HTC nagyon megéri. SGSIII al szemezgettem én is mert tényleg jó stb de nem Tegra 3 van benne ami hátrány a HTC vel szemben és nagyon rossz az anyaghasználat. Így nekem 3 nap tesztelés után úgy hogy mind a kettő a kezemben volt a HTC jött be jobban. Meg is vettem.
2012. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!