Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a HTC...

Mi a véleményetek a HTC okostelefonokról?

Figyelt kérdés

-ár/érték

-vs. Samsung

-vs. Sony (Ericsson)

-vs. Apple

-játékok futtatása

-üzemidő

-hardver

-egyéb (több nem jut eszembe :D )



2012. jún. 18. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy annyira még nem okosak, hogy a telefonos kategória helyett megszállják a számítástechnikát.
2012. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

-ár/érték:lehetne jobb

-vs. Samsung: kb ugyan olyan

-vs. Sony (Ericsson):kb ugyan olyan

-vs. Apple: alma jobb

-játékok futtatása: jó

-üzemidő: gyenge

-hardver: közepes

-egyéb: nem jut eszembe semmi

2012. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

-kijelző

-valami amit csak a HTC tud

?

2012. jún. 19. 12:37
 4/15 anonim ***** válasza:

HTC-nek jók a kijelzői, bár az LG Féle IPS meg a Samsung RGB-s amoledjei is hasonlóan jók. HTC annyira nem frankó, Szerintem a Samu meg a Sony (E.) jobb.


Hogy az Alma jobb avval vitatkoznék.

2012. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
HTC Sense például. Nekem volt az elmúlt 1évben 2db HTC Desire-m mert olyan jó lett hogy rájöttem mégis csak ő kell nekem.
2012. jún. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D
2012. jún. 22. 13:21
 7/15 anonim ***** válasza:

-ár/érték - 6/10

-vs. Samsung - modelltol fugg, csucskategoriaban a Samsung jobb (SGS3 vs. OneX)

-vs. Sony (Ericsson) - Sonynak semmi koze a HTC-hez, tavalyi hardverrel aruljak a csucskeszulekeiket

-vs. Apple - Apple kicsi telefonokat gyart, nem erdemes osszehasonlitani egy 4,7 colod OneX-szel

-játékok futtatása - modelltol fugg

-üzemidő - 6/10

-hardver - modelltol fugg, atlagban 7/10

-egyéb (több nem jut eszembe :D )Sense tenyleg jo, de sajnos meg tud akadni akarmilyen hardveren, amig az SGS3 egyaltalan nem akad. (Volt/van One X-em es SGS3-am is, tehat ossze tudom hasonlitani a kettot)

2012. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elönye:

Minőségi anyaghasználat

Sense felület

Jó hardver (viszont drágább ár, más gyártó hasonló készülékét olcsóbban megkapod)


Hátrány:

Magas, premium kategóriás ár

2012. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is. :)
2012. júl. 4. 12:40
 10/15 anonim ***** válasza:

A rettenetes support miatt nem ajánlom tiszta szívvel. Jó készülékek de az európai supportjukkal nagyon hadilábon állok.


Nekem most a Sony-k új arculata (ericson nélkül) egészen bejön. Igaz volt már sonyericsonom is amit nagyon szerettem és jó a mai napig. A többi meg olyan hogy kinek mi. Nekem a következő telefonom egy Xperia GO lesz több mint valószínű mert a strapabírás nálam elsődleges tényező és a Motorola tett le ebből eddig valamit igazán az asztalra okostelefonokban.


Most egy HTC HD2esem van. A készülék erejét mi sem bizonyítja jobban mint, hogy a legújabb ICS rom van rajta amit úgy visz hogy a natív android telefonok belepirulnak. Nem okoz neki problémát a win7 sem és ha nagyon elvetemült vagyok rá lehet rakni még...hát akármit amire valakinek kedve volt hogy átportolja :)


Viszont 3szor volt már szervizben és utoljára alaplapot kellett benne cserélni. De előtte lett már gombsor, meg kamera is szerelve rajta. Minden esetben közel egy hónapot kellett rá várni. Rettenetes az Európai support hálózatuk.

2012. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!