Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig kell tölteni az új aksit?

Meddig kell tölteni az új aksit?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy telefont és nem tudom meddig kell töltőn hagyni első alkalommal. Belátom nagyon tájékozatlan vagyok, de eddig szerencsére ki tudtam hagyni a mobilt az életemből, ez azért van.

Köszi :)


2012. jún. 18. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
100%
2012. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, de nem kell 16 órát vagy mennyit?
2012. jún. 19. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már jó ideje nincs ilyen, mióta li-ionos aksik vannak. Felteszed tölteni, ha végzett leszeded. Még annyit, hogy nem szeretnek teljesen lemerülni. Azért is sipákolnak már 15% körül.
2012. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is tájékozatlan vagyok, de ha jól tudom az új aksiknál már nem fontos. Túltöltés ellen is védve vannak.
2012. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm mindenkinek, az előbb pityegett valamit és láttam, hogy telit jelez, akkor leveszem. :)
2012. jún. 19. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként fenn is hagyhatod, mivel mikor végzett zárja az áramkört, meggátolja a túltöltést.
2012. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!