Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i8700 Omnia 7 kijelzőj...

Samsung i8700 Omnia 7 kijelzője tényleg olyan rossz? Én még nem nyomkodtam, de sokan panaszkodnak rá.5-ös skálán, ahol 5 a leges legjobb kijelző, akkor ti hányast adnátok a kijelzőjére?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha áglag júzer vagy akkor semmit nem fogsz belőle észrevenni, csak, hogy szép a kijelzője. Hidd el, hogy a lumia 800 után az Omnia 7 a legjobb még mindig, akár használtan is. Ha tetszik ez a csepés buli, akkor nem hinném, hogy pont te aki (így látszólag) nem értesz hozzá, zavarna használat közben.

Én 4-esre értékelem 5-ös skálán. :)

2012. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik nekem ez a telefon. 5 éves samsung telefonomat cserélném le erre. Már lecseréltem volna, de mindenki a kijelző végett azt mondja, hogy nem jó választás. Ennek ellenére szerintem ezt fogom megvenni, Köszönöm a válaszodat.
2012. jún. 19. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akiknek a kijelző számít. De te, aki csak megveszi és használja, nem hinném, hogy nézni fogod a fekete és fekete, fehér és fehér színek közötti ékes eltéréseket. Persze, ez nem jelenti azt, hogy a legtökéletesebb kijelzője van, de ez az Omnia 7 egy 2 éves modell és akkoriban még újdonság volt az Amoled illetve annak a kijelző megoldásnak a kivitelezése.

Szerintem teljesen megéri. Hidd el, hogy nagyon fog tetszeni a kijelzője és maga a készülék is. :)

2012. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, én biztos nem nézegetem nagyítóval a kijelzőjét. Telefonálni tudjak rajta, meg menjen az sms. Nem játékra kell meg ilyenek. Kösz a válaszodat.
2012. jún. 19. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!