Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola DEFY+on hogyan lehet...

Motorola DEFY+on hogyan lehet azt megcsinálni, hogy a menüben ne lefele menjek, hanem oldalra? Ja és még egy kérdés, azt hogyan kell, hogy a kezdőképernyőn ne 7 oldal legyen hanem csak 3?

Figyelt kérdés
PLS SEGÍTSETEK!
2012. jún. 19. 13:07
 1/3 fairi1 ***** válasza:

Ha oldalra akarsz menni egy lehetőség hogy lecseréled a launchert! Én a Go launcher EX ajánlom ingyenes, jól skinezhető, oldalra megy és könnyen állítható az oldalszám a főképernyőn.

gyárin hogy lehet az oldalszámot állítani nem tom, más androidos telóm van!

2012. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jún. 19. 13:30
 3/3 anonim válasza:
Nekem sima DEFY-m van a GO launcher nem jött be én a HOLO launchert használom, egyszerű gyors és nem utolsó sorban kicsi, marketről le tudod szedni. Még ajánlom hozzá a HomeSwitcher nevű appot, nem tudom a pluszon megoldották e a képernyő választást a simán még nem.
2012. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!