Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám elindítani se...

Hogyan tudnám elindítani se live with walkman telómon a gta 3-at?

Figyelt kérdés
Csak egy bökkenő van: a játék nem kompatibilis a telómmal. Már mindent megcsináltam rootoltam a telefont de így sem megy. Láttam egy videót a hol egy ember a gta-val játszik egy olyan telefonon amilyen nekem van. ő ott úgy csinálja hogy mielőtt belelép a játékba a screencast nevű programba benyom valami piros kört. Ezt már én is megcsináltam aztán elindítottam a gta-at és ki írt valami eulát. Már erre is találtam megfelelő videót amivel láttam hogy hogyan kell kinyomni.

#live with walkmanra #gta 3-at?
2012. jún. 19. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérlek, mondd, hogy ez egy rossz vicc volt. Ha nem, ezt olvasd el:

-Az internetről le kell töltened a GTA 3 apk fáljt.

-Ezt rá kell tenned a telefonod MicroSD kártyájára.

-Ha ez megvan, egy fájlkezelővel (ha nincs fájlkezelőd, javaslom a Total Commander nevűt) megkeresed az SD kártyán az imént felmásolt GTA 3 apk-t.

-Telepítsd.

-Kiírja, hogy kész, nyomj a megnyitásra.

-Fogadd el az EULA cuccost, majd ha van a környékeden Wi-Fi, nyomj rá, hogy töltse le az adatokat. (Ha mobil neted van, akkor ne! Higgy nekem, sokba fájna...)

-Ha végzett, elindul a játék.


Játszását nem javaslom, mert nem véletlenül inkompatibilis a Live-vel. Tapasztalatból mondom.

2012. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nekem még így sem indul el mert amikor engedélyezem kiírt valamit. Nem tudom mi az. Amúgy van rá elég helyem.
2012. jún. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!