Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok semmilyen...

Miért nem tudok semmilyen programot sem letölteni a Blackberry telefonomra?

Figyelt kérdés

Használtan vettem, amik rajta voltak programok pl.: Msn, Texax holdem poker, stb. azokat tudom frissíteni, de újakat nem tudok leszedni az AppWorld-ről. Elkezdi letölteni, majd megáll és kiírja,h probléma lépett fel, próbáljam meg később...de mivel már 4napja próbálom...

Azt is csináltam már, h letöltöttem a programot a gépre és a BB Desktop programmal megpróbáltam feltelepíteni. (az axl file dologgal) Ki is írja a verzió számot meg, h feltöltés folyamatban, rányomok ,h alkalmazás, újra is indul a telefon 15percec "szarakszik" majd kiderül,h baromira nem települt fel.

Mi lehet a probléma?



2012. jún. 19. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2012. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint hányas oprendszerrel szeretnéd és milyen a telefonod típusa (bold, storm vagy curve; 9500,9000,9700,9900 na szóval érted)
2012. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bold 9780 és 6os operácios rendszer van rajta (v6.0.0.706, verzio, rendszer 6.6.0.246) Remélem elég pontos volt :)
2012. jún. 21. 00:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg úgy,hogy csinálsz egy biztonsági mentést,aztán törlöd az op rendszert,aztán visszatelepíted.

ÉS rakd fel utána az appworld-öt.

2012. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam... nem sikerült. 2 különbözőt is megpróbáltam, de egyikkel sem ment. Valami más ötleted nincs? Esetleg valami beállítási dolog? (Egyébként nagyon köszi az előző válaszokat!)
2012. jún. 23. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindkét verziót próbáltad a letöltésre?


tehát van az egyik,amikor összedugod a telót a géppel,a gépen mész fel az appworld honlapjára,bejelentkezel a fiókodba és töltöd amit akarsz.

Vagy van az a megoldás amikor a telefonról mész fel(ehhez kell a telóra az appworld alkalmazás),ott böngészel,és szeded le ami kell.


egyiknél sem sikerül letölteni semmit?

2012. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mindkettőt próbáltam már, és nem. :(
2012. jún. 23. 23:29
 8/11 A kérdező kommentje:

A telómnál elkezdi letölteni, de töltés közben megáll és kiírja,h hiba lépett fel próbálja meg később, a gépen meg :

Sync Issue

There is an issue connecting to BlackBerry App World. Please try again.

2012. jún. 23. 23:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ezt akkor csinálja ha megszakad a wifi kapcsolat. Lehet ott van valami gond (igen ez még mindig bőven lehet a telefonon belüli probléma)
2012. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az adatszolgáltatást kapcsold vissza az antennna ikon alatt.
2012. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!