Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan problémám van hogy...

Bélasanyi kérdése:

Egy olyan problémám van hogy van egy xperia x8-am és nem tudom azz alkalmazásokat zenéket rátenni? Jo lenne ha valaki le tudná nekem irni azt neagyon megköszönném! Előre is kössz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:
SD kártyára azt kihagytam :)
2012. jún. 19. 17:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert a 2.1-es android nem támogatja a telefon memóriájáról az sd kártyára való áthelyezést.
2012. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ilyenkor tudom frissiteni nagyobb andriodra.?
2012. jún. 19. 17:50
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy mi a tehendőm mert akkorm inek benne sd kártya hely .?
2012. jún. 19. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
A Sony nem fog frissítést kiadni rá,ez biztos.Marad az,hogy ráraksz egy 2.3-as romot.Itt megnézheted: [link]
2012. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A zenéket meg lehet oldani USB kábellel.Rádugod gépre és áthelyezed a telefon memóriájáról az sd kártyára.Ez csak az alkalmazásokkal nem működik
2012. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A belső memória az alkalmazásoknak van. Minden más tárolására ott a kártya. Pl. usb kábellel szépen gépről ide tudsz pakolni zenéket, videókat, képeket stb. itt találod meg a kameraképeket, videókat.

Ha meg alkalmazást akarsz telepíteni az sd kártyáról ahhoz szükséged lesz egy fájlkezelőre is pl. astro amit Marketről/Play-ről le tudsz tölteni.

2012. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!