Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play összes letöltött...

Google play összes letöltött alkalmazás törlése hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet letörölni Google play-en a saját alkalmazások menüből az összes eddigi letöltött alkalmazásokat?

2012. jún. 19. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyesével letörlöd. Beállitások>Alkalmazások>Alkalmazások kezelése
2012. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd meg neten hogy birod behozni a telodon a boot menut. ott a cachle deletre mész és eyz meg egy fajta delete. de elobb mentsd le ami kell a telorol pl. neveket mert minden elveszik rola
2012. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat am nem arra voltam kivancsi h a telorol hogy tudom letorolni az appot de azert kosz
2012. júl. 7. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert én is szeretném kitörölni onnan a dolgokat, de egyszerűen sehogy sem sikerül és korábban még nem voltak ott, ez valami frissítéssel jött. Nagyon idegesít.
2012. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A mobilon kell kitörölni.Belépünk a Google Play-be,bal alsó gombbal menü,saját alkalmazások,itt kijelöljük,hogy összes,ekkor megjelenik a letöltött és már törölt összes alkalmazás.Minden alkalmazás mellett van egy kocka,amit ha kipipálunk,le lehet törölni.Ezután már ha PC-n lépünk be,akkor sem fog megjelenni
2012. dec. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:
Sehogy sem lehet jelen pillanatban eltüntetni azokat az alkalmazásokat a listából, amiket már valaha is telepítettél.
2012. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát ha nekem nem hisznek az okoskodók,akkor tessék:

[link]

2012. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!