Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen qwerty-s telefont...

Milyen qwerty-s telefont vegyek? Max.35-40. 000Ft között? A nokiának örülnék a legjobban?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja h a nokia telefonok a legmegbízhatóbbak.Mindenképpen qwerty-s legyen de ha lehet akk ne olyan felcsúsztathatós csak ha nagyon jó tényleg.De ha tudtok más megbízható márkát arra is kíváncsi lennék. KÖSZIII.!!

2012. jún. 19. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ki az a mindenki? Ha nem okostelefon kell, akkor az Asha 302 nem rossz. Használható qwerty-s okostelója csak a Blackberrynek van, az meg garantálom, hogy nem neked való.

De nyugodtan nézelődhetsz más márkák után is, ennyiből már lehet jó készülékeket kapni.

2012. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és mért nem lehet rendesen válaszolni??mért kell úgy mint valami falusi paraszt??nem értem az ilyen embereket egy egyszerű kérdés volt...
2012. jún. 19. 22:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Elárulod, hogy mi az agybajod lényege? Rendesen válaszoltam, ajánlottam telefont, és felhívtam figyelmedet más márkákra is. Ha nem tetszik, nem kell kérdezni.

Azt, hogy meg ki az a mindenki azért kérdeztem, mert manapság már bőven nem igaz, hogy a Nokia a legmegbízhatóbb.

Úgyhogy légyszíves ha menstruálsz azt ne rajtam vezesd le.

2012. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
így árulsz el magadról mindent...nem tetszik a kérdés ink. ne is válaszolj:)
2012. jún. 19. 22:36
 5/12 anonim ***** válasza:
De mondjuk áruld már el, hogy mi nem tetszett!
2012. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem tudod? tényleg...?
2012. jún. 19. 22:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt kapd ki, tényleg.
2012. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akk gondolkozz!pá.
2012. jún. 19. 22:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi? Az, hogy neked nem ajánlom a Blackberryt? Ezt kapd ki más magyar embernek se, nem erre a piacra találták ki, pláne nem átlagfelhasználónak.

Ha ez sem az akkor végképp nem értem, gyanítom csak trollkodni akarsz vagy hiperérzékeny vagy. De őszintén szólva már nem is érdekel. Próbáltam volna megérteni, bocsánatot kérni vagy elmagyarázni ha valamit félreértettél, de látom erre nem vagy vevő.

Főjj a saját levedben. Joccakát.

2012. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oksii:)sziuskaa.
2012. jún. 20. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!