Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ilyen pofátlan a...

Hogy lehet ilyen pofátlan a Vodafone?

Figyelt kérdés

06/12-én 3000 forintot töltöttem a telefonomra. Felhívtam apámat pár percre, 2915 az egyenleg. Ezzel nincs is semmi gond. Ma, 06/19-ig nem telefonáltam és nem is küldtem SMS-t senkinek, és más se. Kb 1 órája küldtem egy azaz 1 darab SMS-t faternak. Kapom az üzenetet a vodafonetól...1879 FT. Jól látom, 1879 forint??? Azaz 1 ezrest leszedtek a telómról??? Mit képzelnek? Vagy ez mégis hogy? Fogalmam sincs mennyibe kerül egy SMS tán 25 vagy 30 forint. De hogy történhet ekkroa baklövés (vagy inkábbb pofátlanság) hogy 1000 forint csak úgy eltűnik a telefonomról?

Az a szomorú, hogy nem az első eset. Volt olyan hogy 5-6 hívás után nem kaptam semmit, aztán küldték az SMS-t, hogy nincs pénz rajta. Én meg csodálkoztam hogy miért? -.-

Az hogy egy hívásért 100 FT-t is levesz meg se lepődtem eddig, nem tudom más vodásoknál hogy van, lehet az én díjcsomagommal van a baj vagy csak szimplán peches balfax vagyok, de már jó pár ezremet ellopta a vodafone.



2012. jún. 19. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van? Mert ha be van kapcsolva a háttéradatforgalom, akkor az internethasználat miatt ment le a pénzed.
2012. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mobilnet?
2012. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Okostelefonod" van, mi? :D
2012. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mobilnet.

Nincs a telefonomon internet.

Vagyis nekem még csak a Vodafone Live van mivel elég régi a telefonom, de nem indul el rajta semmi (Tehát nem tölt be egy oldalt se még a kezdőoldalt se)

a Háttéradatokat pedig hol tudom megnézni?

2012. jún. 19. 23:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mivel nem mondtad meg milyen telefonod van (abból, hogy régi, nem tudjuk megmondani)
2012. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Samsung C3050

2008-as modell ha jól tudom (jó nem olyan őskori, de manapság 2 havonta cserélgetik az emberek a telefonokat... -.- )

De ebből honnan tudod meg, hogy mi lehet a probléma :D

2012. jún. 20. 00:07
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kéne bemenni a vodafonehoz vagy legalább felhívni őket?
2012. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt gondom, mert ugyan böngészni nem tudtam, értelemszerüen, mivel nem volt internet elöfizetésem, de a telefon a frissítéseit stb letöltötte szépen és hosszas levelezés pereskedés után 137ezer forintot kellett fizetnem a semmire!
2012. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!