Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?

Volko14 kérdése:

Mit csináljak a telefonommal?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 610 telefonomra nem tudok rátenni semmit sem, se képet se zenét..Lekellet szednem hozzá egy bizonyos programot(Zune) de akkor sem tudok rájönni hogy hogyan is működik ez pontosan..


Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jún. 20. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A wp7 egy nagyon zárt rendszer,még az iOs-nál is zártabb.Ezért nem tudsz felrakni könnyedén dolgokat mint pl. az androidra.
2012. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Mára már sikerült is,mondjuk elég bonyolult...szerintem!

Mára már minden jó,mindent betudtam állítani rajta,úgy ahogyan azt szeretném,kivéve a csengőhang..Az sehogy sem megy!!Nem lehet olyat csinálni vele,hogy kiválasztok egy csengő hangot és beállítom hívás jelzésre,se sms-re se semmire nem lehet beállítani,csak hallgatni.

A program meg mutatja nekem szépen amit felteszek a telefonra,de azt a mappát nem,ahol lehet választani a gyári csengő hangokból,hogy tudjak odatenni valamit.Hát megint bajban vagyok :)

2012. jún. 25. 20:22
 3/3 turiniki1991 válasza:
nekem is most lett ilyen telefonom,ugyan ezzel a problémával vagyok hogy nem tudom hogyan lehet rátenni zenét vagy képet!!!tudnátok ebben segíteni?meg persze nagyobb tudással és tapasztalattal vagytok a telefonnal,hogyan lehet csengőhangnak beállítani ?? előre is köszönöm :)
2013. jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!