Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Sony Ericsson Xperia...

Érdemes Sony Ericsson Xperia Mini Pro-t venni?

Figyelt kérdés
Jelenlegi x8-omat cserélném valami nagyobb tudásúra.A régi,X10-es mini pro nem tetszett a nagyon kicsi kijelzője miatt,de az új mini pro-nak nagyobb,az x8-al megegyező nagyságú a kijelzője és ez nekem pont optimális.Tapasztalatokat és véleményeket szívesen meghallgatok.

2012. jún. 20. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, nagyon jó kis telefon. Az x8-nál sokkal jobb. Nekem is ilyen van és nagyon sok játék szépen elfut rajta, szépen szól, szép képeket készít, szép videót vesz fel.
2012. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes, elég jó teló, a fizikai billentyűzet is előnyös. Bár a Bravia Engine fölösleges, csak az akksit eszi.

Ha nem ragaszkodsz a billentyűzethez, inkább SE Live, kicsit olcsóbb és jobb az akksija és hangszórója, más különbség nincs.

2012. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem augusztus végén lesz egy éves (megjelenéssel azonnal ráugrottam :P), nagyon elégedett vagyok vele, bár az akku lehetne kicsit erősebb. Szerintem megéri, ennyiért egyik gyártó sem ad ilyen telefont...
2012. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen van és nagyon szeretem, vigyázok rá, fóliázom, és fogom is, tokban hordom :)nagyon gyors nem szaggat...

kamera szuper, erős led-villanó

szépen szól a hangszóró, van rajta xLOUD ami hangosabbá teszi, de ezt ki lehet kapcsolni és a bravia engine sem csak az akkut eszi hanem szép színeket ad a képnek.. de még ezer dolgokért lehetne dícsérni :D

vedd meg nyugodtan, és vigyázz rá te is ;)

2012. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!