Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelzi azt, hogy nincs...

Miért jelzi azt, hogy nincs hálózatom?

Figyelt kérdés
Van egy Telenor One Touch telefonom, már hetek óta azt jelzi hogy 'nincs hálózat' és nem kapcsolódik semelyikhez... a térerőnél üres, és 1 kis X van ott. Még fel sem tudnak hívni.. :( ez mit jelent?!?!?!

2012. jún. 20. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

fizetted a számlákat?

csak mert lehet le van tiltva a kártyád,menj be a szolgáltatóhoz

2012. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem előfizus voltam, 1x sem volt feltöltve. De vajon, hogyan lett letiltva?:o Köszönöm a válaszodat!
2012. jún. 20. 20:41
 3/12 anonim ***** válasza:

"Nem előfizus voltam, 1x sem volt feltöltve."


Na ezért lett letiltva.

2012. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előfizetős vagy,az rendben,de a havi számlát akkor is fizetned kell.
2012. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ÁÁ remek!:D és ezt hogyan lehetne 'helyrehozni'? Bocsánat a hülye kérdésekért,nem értek hozzá! :( Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2012. jún. 20. 21:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Bemész a szolgáltatódhoz,és rendezed a számlát.

De elég érdekes,hogy nem kaptál csekket..sőt,nekem anno mikor elmaradtam a számlával,még sms-t is küldtek,hogy xy hátralékom van,rendezzem le,vagy ez és ez lesz.


Ja még annyit,hogy ha volt hűségnyilatkozatod,ami nem járt le,akkor fizetheted a kötbért is..szóval,lehet szép összeget fognak kérni:D

2012. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

O.O úristen!!!!


Semmit nem kaptam,se levelet se SMS-t, SEMMIT! :o :S

2012. jún. 20. 21:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat természetesen,hogy technikai probléma lépett fel,de mindenképp menj be a szolgáltatódhoz,ott megmondják a tutit.
2012. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok még egy momentumra.

Ha veszel egy előfizetéses telefont,és telefonálsz is rajta,még a többi fizetős szolgáltatást is igénybe veszed,akkor nem jut eszedbe,hogy ezekért fizetni is kell?:)


Az ok,hogy nem kapsz számlát,oka annak is lehet,de attól gondolhatnád,hogy fizetni kell.

És ha nem jön számla,akkor utánajárok,hogy mi lehet a gond.

2012. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem használtam telefonálásra, van egy régi kopott nokia telefonom,azon telefonálok, ezt fényképezésre,alkalmazásokhoz használtam. Mert 30-as vagyok, a családom is az, a kártyát meg kaptam.
2012. jún. 21. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!