Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT S5260 (star II)...

Samsung GT S5260 (star II) telefont kaptam. Kipróbáltam természetesen az internet használatát is rajta, pár napja még működött, ma meg már mindenfélét kiír és nem akar semmit. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap is már párszor kiírta, hogy nem elegendő a memória. Mindent amit tudtam át tettem a memóriakártyára, de akkor is kiírta. Ma meg már azt is kiszokta ez után írni, hogy túl sok alkalmazás van nyitva, zárjam be őket, de semmi nincs nyitva csak az internet. Ilyenkor mi a baj?
2012. jún. 20. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Semmi.Sz*r a memóriakezelése a telónak, de ez itt már ezerszer el lett mondva.Ajándék-nem ajándék, kaptad-nem kaptad, a legjobban azzal jársz ha eladod, mert ez nem javítható probléma.
2012. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te a tárhely memóriával variáltál, viszont a böngészéshez (és a többi programhoz) a műveleti memória (RAM) kell, amiben nem bővelkedik a Star II.
2012. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. jún. 21. 15:47
 4/8 A kérdező kommentje:
csak még azt nem értem,hogy akkor miért működött még pár napja?
2012. jún. 21. 15:48
 5/8 anonim válasza:
Na ezt én sem értettem. én karácsonyra kaptam, kb. szilveszterig rendesen működött az alapböngésző, de onnantól kezdve szinte semmit nem nyitott meg, csak azt írta ki, hogy "Nincs elég memória", vagy hogy kevés az erőforrás. Én letöltöttem rá az opera minit, azzal egész jól el lehet netezgetni, próbáld ki te is! írj, hogy bevált-e :D
2012. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert egy idő után más programok is használják a RAM-ot amiket addig nem indítottál el, és ha egyszer már elindítottad akkor már egy keveset lefoglal a memóriából.
2012. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kezdetben nekem is kiírta!!! ha megvan még a teló ajánlok egy olyan hogy a középső GOMBOT nyomd egy kicsit hosszan, ott kilistázza a "tálcára" tett programokat azokat a kis pirosakra kattintgatva zárd be! ennyi :) nekem legalább is ez segített! ne hagyj nyitva túl sok programot és pl a zenelejátszónál nem elég ha a "hívás befejezése" gombra mész. szóval ha te azt hiszed kiléptél csak leteszi tálcára és gyűlnek a nyitott dolgok, időnként ezt csináld meg és jobb lesz, mióta ezt használom 1x nem írta ki hogy kevés a mem. :D
2012. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előző vagyok... rem segítettem :D
2012. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!