Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilos kérdés? Lent

Mobilos kérdés? Lent

Figyelt kérdés

Bocsi, h így írom, de így remélem többen elolvassák :DMost szeretném becserélni a telefon egy másikra, ráfizetéssel, és azt szeretném tudni, hogy vette-e már valaki ilyen helyen?

Én a Népligeti aluljáróban vagy a Nagyvárad téri aluljáróban néztem ki ilyen boltot. ( [link] ez a honlapjuk)

Mik a tapasztalatok?



2012. jún. 21. 09:03
 1/1 anonim válasza:
milyen telód van? Érdemesebb lenne megpróbálnod neten keresztül cserélni hírdetés utján, mert azért a használt telefonosok nem annyiért veszik be a telót amennyit ér hanem annyiért h megérjék nekik...illetve rákérnek az árra az új telefonnál is...mondok egy példát én megkérdeztem, hogy az N95-met mennyiért veszik be azt mondták hogy 5000. Na én neten eladtam 15-ért (de szerintem ér még 20at is). A batátnőm telóját 12-ért vették be (samsung galaxy mini) és 22-ért hírdették...Neten magán emberen keresztül jobban megéri...
2012. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!