Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 usb kábelje jó...

Tibi9116 kérdése:

Nokia 500 usb kábelje jó samsung galaxy ace-hez?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 11:05
 1/8 anonim válasza:
Ha ugyanolyan a csati akkor persze, é is nokiás kábelt használok és Ace-em van
2012. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
első ránézésre képek alapján egyformának tűnik, és ha te is azt használod akor csak jó
2012. jún. 21. 11:28
 3/8 A kérdező kommentje:
és jól müködik az ace? most akarok venni. medig birja az aku meg ijesmik?
2012. jún. 21. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy Ace-t vegyél. Nekem is Ace-m van október óta, én meg vagyok vele, de jelenleg már nem éri meg a pénzét. Én nem csak divatfikázom az Ace-t mint itt a többség csak szerintem jelenleg már nem üti meg a lécet, válasz inkább Live with Walkamant.
2012. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 androidosnak sztem megteszi majd nekem nem üzleti célok lebonyolitására kel, netezés, kamerázás, zene halgatás. ehez megteszi. most 5230as van nekem. atól csak jobb lesz. menyire hangos fülhalgatóval? egykét tapasztalatot irj le ha tudsz oké.
2012. jún. 22. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassú és drága. A kamera szerintem rendben, bőven elég, zene hallgatás is oké. 2-3 napig elmegy ha csak zenét hallgatsz meg netezel(játékkal persze gyorsabban merül). Ami engem nagyon idegesít benne az az hogy néha iszonyúan belassul, meg néha újra kell indítanom hogy működjön a WIFI(ez lehet csak nálam jelentkezik). Nem tudom szerintem gondold át, de minden képpen Ace-t szeretnél végülis viszonylag korrekt teló.
2012. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és a hangerő nálam a számtól függ(általában konvertálok). Szóval valamelyik kifejezetten hangos, valamelyiket meg hallani se lehet utcán. De ez nem a teló hibája.
2012. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aha érrtem. kösz. zenét csak fülhalgatóval halgatok, wifi ere nincs tulsok helyen játszani nemszoktam(ukrajna), netezni azt szoktam, 4gbos microsd met meg csak elbirja. a jelenlegi telómtól biztos nem lasul joban elhiheted, 400as procija van csak, amit joban bir az az ütődések, kösz a válaszokat
2012. jún. 22. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!