Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót ajánlotok ennyi...

Milyen telót ajánlotok ennyi pénzből?

Figyelt kérdés

Ma adtam el a gagyi LG GT540 Optimus telefonom és 40ezret szánok egy másikra. Mindenképp használtan venném, mert a kártyámra van még fél év hűség. Iphone 3gs-ben gondolkodom.

Lényeg, hogy a telefonommal jó minőségű képeket csinálhassak, mert sokat hirdetek, fontos a tárhely mert sokat torrentezek telóval, szép grafikai belsőkörnyezet és könnyű használhatóság, MEGBÍZHATÓSÁG! Lg mindig lefagyott, naponta restart kellett és bejövő hívásoknál így is fekete volt 10 mpig kb...

Fontos még, hogy sok progi, akár komolyabb gamek is lazán menjenek rajta, néha elszórakozom ilyenekkel.

Várom az ötleteket! :)



2012. jún. 21. 14:56
 1/8 YourDestiny ***** válasza:
100%
Hát a 3GS-el nem fogsz fényképezgetni, az biztos. Rettenet a kamerája. Sokkal jobbat kapsz 40 ezerből. A Sony Live kijelzője túl kicsi? Nagyon korrekt kis kütyü, nyugi, nem fog lefagyni.
2012. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Sony Live-ot ajánlanám. Hidd el nagyon jó. Nincs 40ezer a T-mobile -nál.
2012. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a Sony-kban régebben sajnos már csalódtam, működésben és minőségben nem megbízhatóak... sonyn eddig itt nálunk falun csak 2 helyen volt térerő tmobile-ra és Iphoneba úgy tudom van erre külön beépítve egy erősítő..


A Huawei y200-ról mi a véleményetek? Milyen megbízható egy Huawei teló és 40körül milyet lehet kapni?

2012. jún. 21. 15:18
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
100%
Az Y200 30 ezer alatti kategória, ott teljesen jó. Hidd el, a régi Sony fogalma közel sem azonos a maival. Régen nem jó telefonokat gyártottak, nagyon nem szerettem a gyártót, viszont kb. egy éve egy hatalmas előrelépéssel a legjobbak közé kerültek, és okkal kerültek oda. Azóta kiváló készülékeket dobnak piacra a legjobb ár/érték aránnyal. Személyesen is meggyőződhettem arról, hogy mire képesek, és kellemeset csalódtam valamennyi készülékeikben. Családon belül is szert tettünk egyre, és bizony hegyek között is kiváló a térerő. Eddig Nokiásak voltunk, térerőben van olyan jó, minden másban sokkal jobb.
2012. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meggyőzetetek, több fórumban is írtam és sokan ajánlottákinéztem magamnak egy Sony Livet :) Holnap telefonálok és bemegyek ésha sikerül megyegyezni (33ezerbe van fent másfél éves garival) akkor sztem megveszem :) Ide leírom hogy mik a tapasztalataim és esetleges kérdéseim, gondjaim(amik remélem nem lesznek)
2012. jún. 21. 22:19
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Egyetlen hátrányának a műanyag készülékház (ami emberét válogatja) és kijelző említhető meg, már akinek a 3,2 hüvelyk kicsi. Teljesen korrekt gyári ROM-okat hoznak össze, Android terén a HTC után talán a Sony rendszere a legstabilabb.
2012. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bízom benne, hogy megfelel az igényeimnek. Lebeszéltem az eladóval egy hétfő délutáni találkozót, már alig várom, kívácsi vagyok erre a kis szerkezetre mert utánaolvasgattam, és tényleg sok helyen csak dícsérik.

Egyetlen kivetnivalót írtak, mivel a jack csatlakozóknak nincs gumifedele, de sztem ez nem olyan égbe kiáltó

2012. jún. 22. 17:53
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Az én Desire-ömnek sincs gumisapkája, de nekem nem is hiányzik. Ez már csak amolyan szépséghiba, hogy tudjunk mibe belekötni :) Jó kis Xperia Mini utód ez, nem túl sűrű rá a panasz.
2012. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!