Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 mennyire lesz jó?...

IPhone 5 mennyire lesz jó? Mikorra várható a megjelenése? Kb. mennyibe fog majd kerülni?

Figyelt kérdés
Most egy xperia mini pro-m van,de 1 hete ballagtam és elég sok pénzt kaptam.Nem tudom,hogy várjak-e az iPhone 5-re és vegyek a pénzemből azt vagy költsem el és maradjak a régi telefonomnál?!
2012. jún. 21. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy most még a telefonon kívül van e még másra szükséged. Ha Iphone-t akarsz venni, akkor szerintem mindenképp várd meg az 5-öt!
2012. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi értelme többszázezret kidobni egy telefonra csak azért mert "alma" ... szerintem még telefonálásra sem fogod használni .. hameg csak facebookozni fogsz rajta akkor bőven elég egy alcatel okostelefon is aminek az ára legalább nem verdesi a csillagos eget.. hidd el úgyis megunod 1-2 hónap alatt a szájfónt aztán csak ottfog porosodni
2012. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja bocs mostlátom hogy van xperia mini prod.. akkor nemtudom minek még egy " okos " telefon :D semmivel sem tud többet a szifon
2012. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!