Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hirtelen nem működik az...

Hirtelen nem működik az ingyenes facebook a telefonomon pedig eddig úgy is működöt, hogy nincs feltöltve az egyenlegem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Samsung Omnia 2 telefonom van.

Eddig tökéletesen működöt az ingyenes facebook aztán hirtelen nem működöt arra is gondoltam, hogy véletlen elállíthattam. Szerintetek mit tegyek?

A hálózatválasztásba lehet gond mert nem tudom ott mit kell beállítani valaki segítsen létszi sürgős lenne!!



2012. jún. 21. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Van 15Ft az egyenlegeden?
2012. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem sajna kerek 0 Ft. az egyenlegem, de eddig így is tudtam használni
2012. jún. 21. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Júni 1-től kell 15Ft a nethez. És ugyebár a facebookhoz kell net. Ha ettől az időpontól kezdve még tudtad használni akkor szerencséd volt. Szóval töltsd fel az egyenlegedet és ismét fog menni.
2012. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Facebook Zero használatához szükséges, hogy valamely adat-díjcsomagunkra előfizessen, ez lehet akár a havidíjmentes Net Start vagy más havidíjas csomag is. Utóbbiak közül ajánljuk pl. a Go!Net M adat-díjcsomagot, amely havidíjas és Dominós előfizetőink számára egyaránt elérhető.


A Facebook Zero oldal böngészésekor fizetős elérésre kattintva lehetősége van arra, hogy önkiszolgáló felületünkön válasszon adat-díjcsomagot, és azt aktiválja.


Külföldön adat-díjcsomagtól függetlenül minden esetben díjköteles a Facebook Zero oldal böngészése.


2012. június 1-jétől Dominós előfizetőinknek az IÁSzF 4.3.3. pontja alapján az internetelérés, így a Facebook Zero használata esetén is legalább 15 Ft-nyi Domino egyenlegre van szükségük. 15 Ft alatti egyenleg esetén az internet-hozzáféréshez az egyenleg feltöltése szükséges.


A T-Mobile egyes internetes tartalmak elérését adatforgalmi díj felszámolása nélkül biztosítja, azaz az adott tartalom letöltésével, illetve megtekintésével generált adatforgalom nem számít bele az előfizető adat díjcsomagjához tartozó, vagy benne foglalt adatmennyiségbe, illetve a túlforgalmazás esetén fizetendő díjba. Ezen tartalmak letöltésének, illetve megtekintésének adatforgalmi díj nélkül történő biztosítása nem érvényesül a következő díjcsomagok esetében: RelaxNet M, RelaxNet L, RelaxNet XL, Aranytárskártya mobilinternet-csomag RelaxNet M, Aranytárskártya mobilinternet-csomag, RelaxNet L, Aranytárskártya mobilinternet-csomag RelaxNet XL, Net&Roll M, Net&Roll L, Net&Roll 4G, ikon Net 2 GB.

2012. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!