Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Ion - kapható...

Sony Xperia Ion - kapható Magyarországon?

Figyelt kérdés
1-2 magyar webáruháznál láttam, hogy ők állitolag árulják a készüléket és egy magyar blogon is azt olvastam, hogy nálunk már értékesitik függetlenül a készüléket. Igaz ez ? Mert én úgy tudtam, hogy ez lesz az Xperia S amerikai megfelelője amit csak, Amerikában fognak árulni, később Malajziában.

2012. jún. 21. 20:01
 1/4 YourDestiny ***** válasza:
Az S CPU-ja gyengébb, mint az Ion-é, én úgy tudom.
2012. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
Nem gyengébb, tévedtem. Viszont a két készülék teljesen más, és nem csak külsőre, bent is van különbség, pl. kijelzőben, ezáltal a készülék méretében és az akkumulátorban. Ennyiről tudok.
2012. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az lehet, hogy gyengébb, de az amerikai változatok rendszerint gyengébbek is, pl a HTC One X, náluk "csak" 2 magos.
2012. jún. 21. 20:15
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Mondjuk elég érdekes és számomra érthetetlen megoldás.
2012. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!