Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP vagy iOS? Melyik a jobb?

WP vagy iOS? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
WP7 vagy iOS5 ha pedig a jövőbe nézünk egy kicsit akkor WP8 vagy iOS6. Melyik a jobb? Nekem az Android tetszik a legjobban de nagyon ki szeretnék próbálni másik op.rendszert is. Annyi pénzem nincs hogy mind a kettőt kipróbáljam ezért csak egyet. Szerintetek melyik a jobb?

2012. jún. 22. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a wp8 után lehúzhatja a rolót a többi OS.Októbertől kezdve.
2012. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
iOS
2012. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cristian1997 válasza:
88%
Kinek mi jön be, szerintem ez a két legjobb rendszer,egyformán jók. Nekem az iOS jön be jobban.
2012. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
71%
Egyikkel se jársz rosszul. :D
2012. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát azért költői túlzás, hogy wp8 után lehúzhatják a rolót...

Az a baj az iOS-sal, hogy megjelenése óta szinte semmit nem változott az UI, tehát a menürendszer, a megjelenés, stb., és azért bele lehet unni. A WP8 egyedibb a többi rendszernél, de szinte ugyanazok a kötöttségei és korlátai vannak, mint az iOS-nak, úgyhogy alap tevékenységekre képtelen mindkét rendszer. Valaki az alkalmazások száma alapján választ rendszert, eszerint a WP marketplace-en ~100.000 alkalmazás, az Apple Store-ban egy milliónál is több van már szerintem. Persze mindkettőnél az értelmes, használható alkalmazások száma töredéke az elérhetőeknek.

Én személy szerint többet látok a WP8-ban, mint az iOS6-ban, de egyikben sem látok annyit, mint a MeeGo-ban :) (ha csak a rendszert és a funkciókat nézzük) A WP kezdi beadni a derekát, itt arra gondolok, hogy látszik a WP8-on, hogy igenis a felhasználói visszajelzésekből és igényekből alakították a rendszert újjá, és már személyreszabhatóbb lett a rendszer, és támogatja a microSD bővíthetőséget! Apple-nél nem hiszem, hogy ilyen "drasztikus" változásokba folynának, ezek nélkül is megetetik a néppel a telefonjukat... :)

2012. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

iPhone 4S-en csak az iOS-ot tudja futtatni :,(



ás most a reklám:

2012. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mondod? Uhh szerintem inkább Windows Phone mert... áá hadjuk, az előző előtti leírt mindent :D

Nem akarok kitérni a kérdéstől ,de nekem ANDROID kicsi robotája jön be! :D

2012. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemely szerint a wp7.5 jobban tetszik mint az iOS5, de ez csak szemelyes preferancia. Az igazat megvallva a helyzet kb. a kovetkezo: iOS5>WP7.5, de WP8>iOS6
2012. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

WP7.5


Átláthatóbb egyszerűbb, jobb. Nekem ez a véleményem.

2012. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!